Даниил Медведев даде само 4 гейма на Боржеш

3 Сеп., 2024
10 преглеждания

Даниил Медведев преодоля четвъртия кръг на US Open. Поставеният под номер 5 руснак победи безпроблемно с 6:0, 6:1, 6:3 Нуно Боржеш.Шампионът от 2021 година лесно поведе с 2:0 в мача, давайки само един гейм на португалеца. Той успя да поведе с пробив и 2:1 в третия сет, но веднага след това загуби подаването си.

Последва ново равенство 3:3, но руският тенисист спечели следващите три гейма и приключи двубоя на „Артър Аш Стейдиъм“ за час и 48 минути.Следващият противник на Даниил Медведев ще бъде Яник Синер.“Представих се на различно ниво днес, защото той не успя да демонстрира най-добрите качества, които притежава. Играх силно и през тази година се представих значително по-добре в четвъртия кръг.

Имам невероятни хора около мен, а и обичам да играя на високо ниво в Ню Йорк“, заяви щастливият победител, цитиран от официалния сайт на АТП.